Przewozy na wakacje – wynajem pojazdu z kierowcą

Firmy przewozowe mają w swoich ofertach możliwości wynajmu różnych pojazdów stosownie do okazji i do naszych potrzeb. Możliwy jest wynajem z kierowcą lub bez. Na dowolną ilość czasu. Większość klientów preferuje wynajem jednorazowy na krótki okres czasu. Czasami a zwłaszcza w sytuacji gdy klient przyjeżdża z innego kraju i nie może zabrać ze sobą swojego auta wynajmuje pojazd na dłuższy czas.

Sytuacji, w których klienci wynajmują pojazd z kierowcą jest kilka. Czasem zdarzają się imprezy okolicznościowe takie jak na przykład śluby czy pogrzeby, gdzie powstaje potrzeba przetransportowania z miejsca na miejsce większej ilości osób. Przewóz samochodem osobowym na własną rękę jest nieopłacalny, niemożliwy także ze względu na małą ilość czasu i ograniczoną liczbę pojazdów. Komunikacja miejska odpada, ponieważ funkcjonuje tylko w określonych godzinach i jeździ jedynie po wyznaczonej trasie, ma też ścisły rozkład przystanków. Najpowszechniejszym rozwiązaniem jest w takich przypadkach wynajem busa z kierowcą.

Śluby są wydarzeniem, na które również często wynajmuje się pojazd z kierowcą dla pary nowożeńców. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż często trudno jest wymagać od najbliższych wstrzymania się od picia alkoholu tego dnia.

Klienci decydują się na wynajem z kierowcą również w sytuacjach, gdy planują zwiedzanie nowego miasta. Wybór pojazdu z kierowcą ma tu przewagę nad innymi środkami transportu, ponieważ nie znając danego obszaru łatwiej jest poruszać się z osobą, która oprócz kierowcy pełni także funkcję przewodnika. Od kierowcy można uzyskać wiele wskazówek dotyczących poruszania się po danym obszarze. Mamy tu gwarancję, że nie zabłądzimy i nic nam nie zakłóci przyjemności zwiedzania.

Innymi okazjami, gdzie częsty jest wynajem samochodu z kierowcą są spotkania biznesowe. Klienci, którzy chcą wyjątkowo potraktować swoich gości wynajmują dla nich na wyłączność auta z kierowcą. Jest to jednocześnie komfortowe rozwiązanie dla gości, ale także sposób na pokazanie się od najlepszej strony osoby wynajmującej. W naszym kraju posiadanie osobistego kierowcy jest wyznacznikiem prestiżu i wyższej pozycji społecznej.